Nasze produkty można oznakować na wiele sposobów. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na duży nadruk czy dyskretny haft, a pewnością doda on wyjątkowego sznytu produktowi. Przygotowaliśmy unikalną ofertę personalizacji, dzięki której, można nie tylko oznakować ale dowolnie spersonalizować nasze produkty.  Poniżej prezentujemy techniki znakowania oraz personalizacji dostępne w naszej ofercie. Nasi konsultanci Państwu pomogą przy wyborze.

Haft, Haft 3D, Haft 3D z aplikacją

Haft jest trwały oraz często postrzegany jako ekskluzywny. Dla większego efektu, haft można połączyć z aplikacją.

Nadruk, Nadruk żelem, Flex, Flex odblaskowy, Flock drukowany

Nadruk stosowany jest bezpośrednio na tkaninie, podczas gdy nadruk transferowy jest tworzony na innym nośniku, który jest zaprasowywany na produkt.

Naszywka haftowana, Naszywka sublimacyjna, Naszywka elastomerowa

Koncepcja takiej naszywki jest identyczna jak w przypadku haftu bezpośredniego lub druku bezpośredniego na tkaninie ale w przeciwieństwie do nich może być przyszywana lub zaprasowywana na produkcie.

Tłoczenie, Laser

Tymi metodami można nanosić nadruk na tkaninę trójwymiarowo co daje ekskluzywny i dyskretny efekt.

Przywieszka elastomerowa

idealny dodatek do produktów z zamkami błyskawicznymi. Personalizowana przywieszka z logo lub nazwą firmy, albo chociaż w kolorze odpowiadającym barwom wykorzystanym w identyfikacji wizualnej marki, z pewnością zrobi wrażenie.

Etykieta papierowa

Jest to idealne wykończenie pełnej personalizacji, dodanie metki papierowej z własnym logo lub nazwą firmy, podnosi efekt indywidualności produktu.

Copyright © 2014 Texet Poland
Hosting: Mantykora
Projekt i realizacja: Studio Moyoki